לקבלת הצעת מחיר בשבילכם מלאו את הפרטים הבאים

אביזרים למטבח

אביזרים למטבח

כל מטבח הפועל בשוק המוסדי כיום יודע, שאחד הדברים הקריטיים ביותר שעליו לדאוג לו הוא אביזרים למטבח מאיכות גבוהה, ושתמיד יהיו בזמינות לעבודה במקרה ומדובר בשעות עומס או בתקופות הקיץ העמוסות. איכות גבוהה אמרנו, ואנו עומדים על כך! נעים מאוד, אנו בחברת סופרנובה מייבאים ומשווקים אביזרים איכותיים למטבחים העמוסים של בתי המלון והמסעדות, מהמותגים המוכרים בעולם. 

אביזרים למטבח באיכות גבוהה

אנו חייבים לזכור כי מטבח במסעדה או בבית מלון פועל אחרת לחלוטין ממטבח ביתי רגיל; כאן, אביזרים למטבח חייבים להימצא בכמויות שיוכלו לשרת הן את הסועדים והן אביזרים שישרתו את השפים והטבחים, שעל מנת להוציא לאורחים מזון איכותי, יוכלו לבצע זאת בעזרת כלים איכותיים. הנה רק כמה מהאביזרים שאנו מציעים:

  • מוצרי הגשה מנירוסטה – הקלחת היא כלי שימושי לחימום והכנת מאכלים נוזליים כמו רטבים ומרקים. מטבחים מוסדיים פשוט לא יוכלו לוותר על מוצר שכזה! 
  • מחבתות – זו יכולה להיות מחבת טפלון, ברזל או נירוסטה. כך או כך, היא מעניקה למאכלים המטוגנים טעם של עוד – בין אם מדובר בטיגון תפוחי אדמה או דגים ריחניים ומתובלים. 
  • סכינים איכותיות – הסכין היא יד ימינו של כל שף. איש מקצוע יודע להבדיל בין סכין לחיתוך בצל לבין סכים לחיתוך מלפפונים. אופן החיתוך של מוצרי המזון משפיע בסופו של דבר על טעמו של האוכל. 
  • אביזרים משלימים ופתרונות הגשה נוספים – אביזרי הגשה איכותיים כמו שפינג דיש או דיספנסר הם חובה בבתי המלון וכן במסעדות, והם יועילו לכם לעמוד בקצב הדרישות מהלקוחות, ולעשות זאת כמובן בסטייל.

אנו בסופרנובה מאמינים באיכות

עוד משנת 1991 אנו עובדים במרץ על מנת לייבא לארץ כלים ופתרונות הגשה מהמותגים המובילים והאיכותיים ביותר, על מנת לאפשר לכם – בעלי המטבחים המוסדיים, לספק ללקוחותיכם את השירות המוצלח ברמה הגבוהה ביותר.

אביזרים למטבח צלחות

עוד מידע בנושא...

מלאו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם הקדם


קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל