לקבלת הצעת מחיר בשבילכם מלאו את הפרטים הבאים

דקנטר

דקנטר

רבות נאמר על היין ועל טעמו הענוג. לאורך דורות נחשב היין למרכיב חשוב של כל ארוחה חגיגית. משום כך, בתי עסק המעוניינים להעניק ללקוחותיהם יינות איכותיים ותחושה יוקרתית אמיתית, צריכים להחזיק ברשותם דקנטר. הדקנטר הוא כלי שנועד לשיפור טעמו של היין. יינות אדומים מתיישנים אם הם עומדים לאורך זמן רב, כך שהדקנטר יכול לגרום להם לעבור תהליך חמצון מחודש ולהחזיר להם את טעמם הייחודי. חברת סופרנובה מציעה לכם את הכלי המיוחד הזה ודואגת לייבא אותו ממותגים בעלי שם עולמי. 

דברים שכדאי לדעת על דקנטר

הדקנטר הוא כלי ייעודי המיועד לשיפורו של היין. אם אתם מעוניינים לרכוש דקנטר בזמן הקרוב, אלא כמה דברים שכדאי לדעת עליו:

  • עניין של מבנה – הדקנטר כולל מבנה שטוח בתחתית. שטח הפנים הרחב הזה מאפשר ליין לעבור תהליך של חמצון. כמו כן, הוא מונע משאריות של יין ישן להימזג אל תוך הכוס של האורח. 
  • החומרים – על פי רוב, את הדקנטר מייצרים מזכוכית.
  • פעולת החדרור – כך נקראת הפעולה שבמהלכה מעבירים את היין אל הדקנטר. 
  • איך עושים זאת – כדי לבצע מעין "הנשמה" ליין הישן ולהבריח ממנו את טעמו המעופש, יש צורך למזוג בקבוק שלם אל תוך הדקנטר ולהניח לו להתחמצן מעט. לאחר מכן ניתן למזוג את היין אל כוסות הזכוכית ולשתות בהנאה.

ליהנות מיין נפלא יותר עם סופרנובה

מלבד הכלים האיכותיים שחברת סופרנובה מייבאת, אנו עוסקים גם בייבוא דקנטרים מקצועיים שיאפשרו לכם להעניק לאורחים שלכם חוויה של יין. בית עסק שמכבד את עצמו ישאף להראות ידע בכל משקה אותו הוא מגיש, והדבר נכון גם לגבי היינות שהוא מחזיק. אל תזלזלו בלקוחות שלכם, רכשו מאיתנו את הדקנטרים החדשים שלכם עוד היום!

דקנטר זכוכית

עוד מידע בנושא...

מלאו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם הקדם


קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל