לקבלת הצעת מחיר בשבילכם מלאו את הפרטים הבאים

כוסות יין

כוסות יין

יש בהן משהו כל כך אלגנטי ועדין; לא משנה מי אוחז בהן ומהו גודלן – כוסות יין טומנות בחובן סודות רבים לעולם היין. מומחים יודעים שיינות מסוימים לא ניתנים לשתייה בכוסות ספציפיות, ושיש להתאים בחכמה בין הכוס ליין. בענף המוסדי כולו, הפועל סביב מזון ומשקאות, ליין מקום מיוחד. בית עסק מקצועי, יודע שעליו להחזיק בכוסות הטובות ביותר, ובמגוון רחב על מנת להצליח להתאים ליינות שלו, ולשם משיכת לקוחות פוטנציאליים שיין הוא עולמם.

כוסות יין ועולמן המופלא

כפי שנכתב לעיל, בתי עסק מקצועיים יודעים כי כוסות יין אינן רק פריט אלגנטי שמניחים על שולחן הלקוחות שלנו ליופי והעברת תחושת יוקרה. כוס יין איכותית חייבת לעמוד בסטנדרטים גבוהים של איכות, נראות, שקיפות וקלילות – בהתאם ליין אליו היא מיועדת. 

להלן מספר עובדות שימושיות על כוסות יין:

  • גודל הכוס – כל כוס והיין המיוחד לה; קיימות כוסות שנועדו למזיגת יין אדום, כוסות ליין לבן, כוסות ליין מסוג בורדו וכוסות של שרדונה. עולם היין עשיר מאין כמותו, ולכל יין הכבוד המגיע לו. בנוסף, לצורת הכוס וסוג הכוס תהיה השפעה ישירה על טעם המשקה. 
  • מניעת בלאי – כוסות יין הן עדינות מאוד, ולכן בבואנו לפלש אותן יש לעשות זאת בזהירות כדי למנוע שבירה. עלינו לאחוז את הכוס בחלק העליון של רגל הכוס, צמוד לגוף הכוס. ביד השנייה נפלש את הכוס בעזרת מטלית, כמובן ללא הפעלת כוח. 
  • ייחודיות – בתי עסק המחזיקים באמתחתם סוגי יינות רבים, רצוי שיחזיקו גם כוסות מיוחדות המיועדות ליינות היקרים יותר. אם כבר לקוח משלם ממיטב כספו, רצוי לתת לו להרגיש מיוחד.

סופרנובה – איכות היא לא מילה גסה

אנו בחברת סופרנובה מודעים לחשיבות הרבה של כוסות היין בבתי עסק המתמחים במזון ומשקאות, ומציעים מגוון רחב של כוסות יין המתאימים לסוגים רבים של יינות. אל תתפשרו על הלקוחות שלכם! אולם התצוגה שלנו פתוח בפניכם – בואו לשדרג את העסק שלכם, ולהפתיע את הלקוחות שלכם.

עוד מידע בנושא...

מלאו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם הקדם


קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל