לקבלת הצעת מחיר בשבילכם מלאו את הפרטים הבאים

כוסות

כוסות

מה לא נאמר על כוסות שעדיין לא נאמר? העיצובים הרבים, השימושים השונים, הן יכולות להיות פשוטות וביתיות או גרנדיוזיות ומרשימות. כשמדובר בענף המוסדי; בתי מלון, קייטרינג, אולמות אירועים וכו', כל בית עסק שואף להעניק ללקוחותיו ארוחה שתשאיר רושם של עוד, ולא תאמינו כמה כוסות הן חלק גדול מכך.

כוסות רבותיי, כוסות!

כוסות הן עניין כל כך חשוב במטבחים המוסדיים, שכן כל טבח (ולקוח!) טוב יודע, שכל משקה מותאם לכוס שונה. אנו בסופרנובה מודעים לכך היטב, ומציעים ללקוחותינו כוסות מסוגים רבים, המתאימות למגוון המשקאות השונים שאתם מציעים אתם ללקוחותיכם:

  • כוסות זכוכית – לשתייה קלה, שתייה חמה (קפה שחור, נס קפה..), משקאות אלכוהוליים כגון לואובולים לוויסקי, שוטים, כוסות הייבול שונות ועוד.
  • כוסות קריסטל – כוסות לקוקטיילים, כוסות בירה, כוסות למרטיני וברנדי, ליקר וויסקי ועוד. 
  • כוסות יין ומבעבעים – כל יין והכוס שלו; ישנן כוסות ייחודיות ליין אדום, כוסות ליין לבן וכן כוסות ליינות מבעבעים על מגוון סוגיהם. 
  • דיקנטרים וקראפים – תמיד טוב שיהיו לכם כמה מאלו במטבח, למקרה שתיתקלו במספר לקוחות המבקשים לשתות את אותו משקה; כך תוכלו להקל על עצמכם ולהגיש להם כמה כוסות בכלי אחד.

נותנים כבוד למשקאות שלנו

אומרים שאדם המרשה לעצמו לשתות יין לבן בכוס של יין אדם, לא מכבד את המשקה שמולו. נעים להכיר, אנו חברת סופרנובה ומעל לעשור שאנו מייבאים ומשווקים כלים וציוד למטבחים מוסדיים בארץ. אנו מאמינים כי אחת הדרכים ליצור רושם מקצועי, היא להתאים את המשקה לכוס, ולכן אנו מעמידים לרשותכם שפע של כוסות מיוחדות, כל אחת מתאימה למשקה שונה. אל תזלזלו בלקוחות שלכם, בואו ליצור דיספליי כוסות מושלם, לא תאמינו כמה הלקוחות שלכם יעריכו אתכם!

עוד מידע בנושא...

מלאו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם הקדם


קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל