לקבלת הצעת מחיר בשבילכם מלאו את הפרטים הבאים

כלי בישול

כלי בישול

כל מטבח המכבד עצמו, בעיקר בתחום המוסדי, ישאף להחזיק כלי בישול איכותיים ברמה הגבוהה ביותר, ובכמות כזו שתספיק למספר הסועדים והביקוש איתו מתמודדים מטבחים כאלו; קייטרינג, מסעדות, בתי מלון ועוד רבים – כולם שואפים לספק ללקוחותיהם מזון שהוכן להם בעזרת הכלים הטובים ביותר, שהופכים את המנות שלהם לטובות ביותר בסביבה.

כלי בישול שעושים את כל ההבדל

הם מצויים בביתנו, ובעצם בכל פינה עד שאנו הופכים אותם למובנים מאליהם. כלי בישול הם חלק בלתי נפרד מכל ארוחה. מסעדות, בתי מלון, בתי קפה ושאר מטבחים מהענף המוסדי, נשענים על כלים שונים שהופכים את העבודה המפרכת עבורם, להרבה יותר קלילה: 

  • סכיני שף – טעמו של האוכל תלוי רבות בסכין. לעתים ניתן להבחין בין מזון שנחתך כהלכה בסכין המתאימה לו, לבין סטייק או ירק שנחתך בסכין בלתי מתאימה. הסכין הנכונה מייעלת את העבודה ומאפשרת לשף לפעול בקלות ובמהירות. 
  • להבדיל בין סוג הסיר – ישנם סירים המתאימים יותר לבישול מרקים כדוגמת קלחות מנירוסטה, ואחרים מתאימים עבור בישול תפוחי אדמה או ירוק. חשוב לבחור את סיר הבישול המתאים. 
  • צלחות מעוצבות וכוסות מתאימות – סקשן אחר הקשור במזון, הוא כלי ההגשה, למשל הצלחת מנעימה את זמנו של הסועד, ומה לגבי הכוסות? הן חלק לא פחות חשוב! בל נשכח שכל כוס יועדה מלכתחילה להכיל משקה אחר. בית עסק שיגיש ללקוח וויסקי בכוס שיועדה לקוניאק או ברנדי, עלול להיתקל בתגובה זועמת, ולאבד לקוח.

כלי בישול סופרנובה עוזרים לכם לבשל ארוחות נפלאות

לא בכדי נאמר שאין שני לרושם ראשוני, על אחת כמה וכמה הדבר נכון לגבי המזון שאנו מגישים. סופרנובה פועלת לצידם של בתי מלון, קייטרינג ומסעדות רבות ומשווקת עבורם כלי בישול איכותיים מהמותגים המוכרים ביותר בשוק. אם גם אתם עומדים פתיחתו של בית עסק חדש העוסק בהגשת מזון ללקוחות, אנו מזמינים אתכם לרכוש את כלי ההגשה והבישול שלכם מאיתנו!

כלי בישול סירכלי בישול מכסה לסיר

עוד מידע בנושא...

מלאו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם הקדם


קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל