לקבלת הצעת מחיר בשבילכם מלאו את הפרטים הבאים

כלי הגשה

כלי הגשה

בענף המסעדנות והמלונאות, כלי הגשה הם קריטיים ביותר. כאשר המטרה היא להעניק חוויית ארוחה איכותית תוך מתן שירות למספר גדול של לקוחות, על בית העסק להצטייד בכלים מקצועיים ואיכותיים, שיישמרו לאורך זמן ויאפשרו למקום לבצע עבודתו כהלכה. 

טיפים לשמירה על כלי הגשה במטבח

אומרים שאין שני לרושם ראשוני; הדבר נכון גם לגבי רמת האירוח שלנו. חשיבותם של כלי הגשה גבוהה בעיקר כשאנו מארחים בביתנו – הם מעצבים את המנה, מקנים לה אופי, ואף מסייעים לטבח בהכנת המנה עצמה. רצוי לשמור על כלי ההגשה שלנו מפני בלאי ונזקים נוספים שעלולים להיגרם להם בעת עבודה במטבח, הנה מספר דגשים שכדאי להתייחס אליהם לגבי כלי ההגשה שלנו:

  • עמידות – רצוי לברר בקרב לקוחות אחרים של הספק, על עמידות הכלים שברשותם, סוג החומר ומידת הבלאי. את הבדיקה כדאי לבצע עבור כל אחד מהכלים שנזדקק להם, ובעיקר עבור אלו שהשימוש בהם יהווה חלק מהעבודה השוטפת. 
  • הפרדת כלים – סוגים שונים של כלים שונים רצוי להפריד, בעיקר מהסיבה שחומרים שונים עלולים להיות חלשים יותר מאחרים ולהישבר בעת מגע עם חומרים חזקים. 
  • שטח העבודה – נוכל לצמצם את הבלאי האפשרי של כלי ההגשה שלנו על ידי הקצאת שטח המאפשר טיפול וניקיון יסודיים של הכלים לאחר שפינינו אותם. 
  • פינוי כוסות – כוסות הן בין הפריטים בעלי אחוז הבלאי הגבוה ביותר במסעדות ובתי מלון, ועל מנת למנוע שבירתן חשוב להתאים את הגובה הבאסקט לגובה הכוסות, וכמובן לוודא שהבאסקט שלנו תקין. 
  • זכרו: תמיד קיים בלאי – בענף האירוח והמסעדנות בו נעשה שימוש בציוד מטבח בתדירות גבוהה מאוד, תמיד יהיה קיים בלאי. המטרה שלנו היא לבצע פעולות מניעה עד כמה שאפשר!
  • ועוד

כלי הגשה סופרנובה – מגישים לכם איכות

מאז היווסדה בשנת 1991, מייבאת ומשווקת חברת סופרנובה כלי אוכל והגשה לבתי מלון, חברות קייטרינג, אולמות, חנויות, מסעדות ושאר בתי עסק בענף המוסדי. החברה פועלת בשיתוף פעולה עם המותגים המובילים בעולם, בין היתר Stölzle, Schönwald,Nachtmann ועוד. אנו מספקים מגוון פתרונות הגשה ואירוח ברמה הגבוהה ביותר, ומתחייבים לשירות מתמשך ומקצועי עם כל לקוחותינו. מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם ממגוון הכלים הייחודיים שלנו באולם התצוגה של החברה בכתובת: רח' גלגלי הפלדה 11, הרצליה.

כלי מטבח למסעדות כלי הגשה

עוד מידע בנושא...

מלאו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם הקדם


קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל