לקבלת הצעת מחיר בשבילכם מלאו את הפרטים הבאים

כלי מטבח למסעדות

כלי מטבח למסעדות

סכינים, מחבתות, סירי נירוסטה או סכו"ם – כל אלה הם רק כמה מבין כלי מטבח למסעדות שבהם משתמשים השפים הגדולים אשר מעניקים לכם את הארוחות הטעימות במסעדות יוקרתיות. חברת סופרנובה שמה לה למטרה לספק את הכלים האיכותיים ביותר עבור המסעדות והמטבחים הפועלים בהן. החברה הוותיקה פועלת עוד משנת 1991 ומביאה אל בעלי העסק כלים שונים המשמשים בסיס לכל מנה. 

כמה דברים שצריך לדעת כאשר בוחרים כלי מטבח למסעדות

אתם בעליה של מסעדה יוקרתית בפינת הרחוב אשר קיימת כבר כמה שנים טובות. אולי אינכם אוהבים להודות בכך, אך הסיר שפתח אתכם את המסעדה אינו מה שהיה פעם וגם המחבת שולחת אותות מצוקה. אלה סימנים בולטים לכך שיש צורך לרכוש כלים חדשים. הטיפים הבאים יוכלו לסייע לכם ברכישה:

  • בוחרים חברה מקצועית – כלי מטבח למסעדות קונים רק מחברה אמינה ומנוסה שיש לה ניסיון של שנים בתחום הייבוא של הכלים. זאת משום שאתם אחראיים על המזון שצורכים האורחים שלהם, והמזון עצמו תלוי בכלים שבהם מכינים אותו. כלי מטבח בלתי איכותיים עלולים לפגוע בטעם של המזון.
  • מבקשים תעודת אחריות – אל תהססו לבקש תעודה מהספקית שעמה אתם עובדים. כך שבמקרה של כל בעיה תוכלו לפנות אליה.
  • להגדיר מה אתם צריכים – רכישת כלי מטבח עבור המסעדה שלכם תלויה בתקציב שיש ברשותכם. משום כך, במקום לקנות את כל הכלים באופן גורף, ערכו רשימה של הכלים שאתם צריכים באמת. כך תוכלו להזמין את הכלים האלה בבטחה ולדעת שנותר לכם די כסף כדי לרכוש תבלינים חדשים שיצאו אל השוק או להזמין את דג הפורל ולהפתיע את הסועדים במתכון מיוחד.

כלי מטבח למסעדות – איכות מעל הכל רק אצל סופרנובה

כלי מטבח למסעדות מתאפיינים בכלים הרגילים שבהם אנו נתקלים בכל יום – סכינים או סירים – כמו גם כלים מיוחדים להגשה. חברת סופרנובה הינה יבואנית כלים למטבחים המוסדיים; קייטרינג, מסעדות, בתי מלון – כל אלו ועוד ישאפו להחזיק באמתחתם את הכלים האיכותיים ביותר, במטרה להגיש ללקוחותיהם ארוחה שהיא לא רק טעימה, אלא גם עשויה היטב.

כלי מטבח למסעדות צלחותכלי מטבח למסעדות הגשה

עוד מידע בנושא...

מלאו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם הקדם


קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל