לקבלת הצעת מחיר בשבילכם מלאו את הפרטים הבאים

ציוד לבתי מלון

ציוד לבתי מלון

ישראלים אוהבים אוכל, ויותר מכך – הם אוהבים אוכל המוגש להם בבתי המלון. טעות אחת קטנה, פירור אחד של לכלוך או סימן קטן לחלודה עלולים לגרום למהומה רבה עד לכדי סגירת העסק במקרים קיצוניים, ובדיוק בשל כך ציוד לבתי מלון – בין אם מדובר במלון שלושה או חמישה כוכבים – חייב להיות איכותי. כמובן שמעבר למניעת המהומות, אנו לא נרצה חלילה לגרום לתחלואות בקרב אורחינו.

ציוד לבתי מלון מהמותגים הטובים ביותר בעולם

ציוד לבתי מלון הוא עניין רגיש בקרב המלונות, מכיוון שעליהם לעמוד על המשמר בלי סוף ולוודא שהציוד תקין וראוי לשימוש על ידי צוות המטבח והאורחים, כמובן. שהרי ידוע שבתי המלון בארץ נתונים לחסדיה של הרבנות, וכן לחסדיו של משרד הבריאות שבהינף יד יוכלו להביא לסגירת העסק, אם חלילה יימצא איזשהו פגם שעלול לסכן בריאות וחיים בפרט. אנו בחברת סופרנובה מזמינים אתכם לחדש את המלאי בעזרתנו! אנו מאמינים באיכות, ובהתאם לכך מציעים מגוון קולקציות של המותגים המובילים בעולם, בין היתר תוכלו למצוא: 

  • Stölzle
  • Schönwald
  • Joy + Joy premium
  • Bonna
  • Nachtmann 
  • ועוד

ציוד לבתי מלון – ציוד איכותי הוא בריאות

מנהלי בתי מלון יקרים, אם הגעתם עד כאן וודאי הבנתם את החשיבות הכל כך גדולה לקיומו של ציוד איכותי במטבחים שתחת ניהולכם. לקוחותינו הרבים כבר הבינו בעצמם את העניין, וכיום עושים כל שביכולתם לספק לעובדיהם את הציוד הטוב ביותר לעבודה חלקה ובטוחה, וללקוחותיהם את כלי המזון הטובים ביותר. את כל זאת ועוד תוכלו למצוא באולם התצוגה של חברת סופרנובה בהרצליה – אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולהתרשם ממגוון המותגים והכלים הייחודיים, ולרכוש את הציוד שיהפוך את בית העסק שלכם ליוקרתי, ואיכותי!

ציוד לבתי מלון כוסותציוד לבתי מלון צלחות

עוד מידע בנושא...

מלאו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם הקדם


קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל