לקבלת הצעת מחיר בשבילכם מלאו את הפרטים הבאים

ציוד לבתי קפה

ציוד לבתי קפה

בין היתר, חברת סופרנובה מספקת ציוד לבתי קפה בכל רחבי הארץ, וכן לשאר מטבחים מהענף המוסדי. הציוד שמספקת החברה מצטיין באיכותו ובמגוון הרחב של הפריטים שאפשר להזמין. החברה מייבאת ציוד מהחברות המוכרות בעולם: Stölzle, Schönwald,Nachtmann ועוד. 

ציוד לבתי קפה שישדרג כל ארוחה

כשזרם הלקוחות המגיע לבית העסק הוא אין סופי, ציוד לבתי קפה חייב להיות עמיד לשימוש היום יומי מצד הלקוחות, והן מצד הטבחים העוסקים בהכנת המנות, וכמובן בל נשכח את הבריסטה האחראי על המשקאות המוגשים ללקוחות. בתי קפה שואפים למינימום תקלות ואי הבנות, ולמוניטין גבוה בקרב הלקוחות. אחת הדרכים להשיג זאת היא כמובן לא רק בטיב המנות, אלא גם בדרכי השמירה על הציוד בו מכינים ומגישים את המזון. אז כיצד נרכוש את הציוד הטוב ביותר עבור בית הקפה שלנו?

  • אנו נשאף לרכישה דרך היבואן הפועל בשיתוף פעולה עם החברות הטובות ביותר בעולם. כך, נוכל להבטיח לעצמנו ציוד איכותי ברמה הגבוהה ביותר. 
  • הכי כדאי לבצע סקר שוק; להוציא המלצות מהאינטרנט ולהשוות בין ספקים ומחירים.
  • אל תפחדו לבצע בדיקה אצל המתחרים שלכם, כך תוכלו לדעת באיזה ציוד הם משתמשים, ובעצם את אחד מסודות ההצלחה שלהם.

ציוד לבתי קפה – שומרים על הציוד היקר

ציוד לבתי קפה הוא בין היתר הפרמטר שקובע האם הלקוחות שלכם יחזרו אליכם, ולכן חשוב לשמור עליו מכל משמר. ראשית, יש צורך לנקות מדי יום ביומו את הסכו"ם, הכוסות וצלחות ההגשה. שנית, מומלץ למנוע מהכלים לגעת זה בזה, בייחוד כאשר מדובר בלהבי סכינים או בשיני המזלגות. באמצעות הפרדה נכונה יישמרו הכלים לארך זמן. וכמובן, אל תשכחו לרכוש את הציוד שלכם מחברת סופרנובה המובילה בארץ בייבוא ושיווק ציוד למטבחים המוסדיים! מזמינים אתכם להגיע אלינו ולהתרשם מהקולקציות המיוחדות והנוצצות.

ציוד לבתי קפה במרכזציוד לבתי קפה כוסות

עוד מידע בנושא...

מלאו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם הקדם


קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל