לקבלת הצעת מחיר בשבילכם מלאו את הפרטים הבאים

ציוד מטבח מקצועי

ציוד מטבח מקצועי

בין אם אתם בעליה של מסעדה מצליחה, בית מלון פעיל או קייטרינג איכותי, כדאי תמיד לרכוש ציוד מטבח מקצועי. ציוד זה נותן טעם לאוכל, חוסך לכם זמן יקר (חשבו כמה זמן לוקח לחתוך עגבנייה בסכין בלתי מתאימה) ומעניק למאכלים מראה מעוצב ויוקרתי. את הציוד הזה מומלץ לרכוש בחברה מקצועית כמו סופרנובה. החברה המנוסה פועלת עוד מ-1991 ומספקת למסעדות, בתי קפה, בתי מלון ועסקים אחרים ציוד מקצועי. 

לשמור על ציוד מטבח מקצועי

ציוד למטבח יכול לשמש אתכם לשנים ארוכות, בתנאי ששומרים עליו היטב. אלה כמה טיפים לשמירה יעילה על הכלים היקרים:

  • מנקים כל יום – ציוד מטבח מקצועי זקוק לניקיון תמידי. בסופו של כל יום אינטנסיבי במטבח, חשוב לנקות היטב את כל הציוד. יש צורך להתאים את ציוד הניקוי לכלי המתאים. 
  • יש כלים שאינם מתאימים למדיח – כלים למטבח כמו סכינים אי אפשר להכניס למדיח. כמו כן, כדי לוודא כי הכלים עברו ניקוי מוצלח, יש צורך לבחון כל כלי וכלי שאתם מוציאים מהמדיח. אחרי הכול, אינכם מעוניינים בכך שהסועדים יתלוננו על צלחות מלוכלכות ויבקשו את כספם בחזרה. 
  • מפרידים את הכלים – על מנת שהכלים ישמשו אתכם לשנים רבות, כדאי להפריד ביניהם, כך שכלי אחד לא ייגע ברעהו. פעולה זו מונעת את שחיקתם של הכלים ופוטרת אתכם מרכישה חוזרת ונשנית של כלים. 
  • לבצע מעקב – כל כלי, איכותי ככל שיהיה, עלול להבלות במשך הזמן. יש צורך לעקוב אחר הכלים ולבדוק אם יש צורך להיפטר מהכלים הישנים ולרכוש כמה כלים חדשים.

ציוד מטבח מקצועי – אנו בסופרנובה שואפים למקצועיות

במטבחים הפועלים בענף המוסדי, חשובה מאוד לא רק האיכות, אלא גם קצב העבודה. שימוש בציוד מטבח מקצועי יהפוך את העבודה לקלה ומהירה, ויגרום ללקוחותיכם להעריך את עבודתכם אפילו יותר. מיטב המותגים המוכרים מחכים לכם רק אצלנו בחברת סופרנובה.

ציוד מטבח מקצועי במרכזציוד מטבח מקצועי סכין

עוד מידע בנושא...

מלאו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם הקדם


קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל